O nas

Witamy w świecie PROFESJONALNYCH KLEJÓW dla PRZEMYSŁU oraz Profesjonalnych Czyściw Włókninowych firmy TechSystem®.

    Firma TechSystem specjalizuje się w profesjonalnych klejach szybkoschnących, uszczelniaczach-klejach do gwintów, żywicach, klejach dwuskładnikowych,oferujemy szeroką gamę sprajów oraz aktywatorów klejów w sprajach. Zaopatrujemy w kleje klientów biznesowych c terenu całej Polski jak i z zagranicy. W ofercie posiadamy wiele innowacyjnych i nowoczesnych produktów, niedostępnych u konkurencji. Nasze produkty to najwyższa światowa jakość która spełnia najsurowsze standardy i normy, z powodzeniem konkurują z wieloma światowymi markami. Firma TechSystem posiada możliwości techniczne pozwalające laboratoryjnie dopasować nam oraz zmodyfikować nasze produkty pod każde Państwa potrzeby tak aby spełnił oczekiwania w 100%, co zaspokoi Państwa zapotrzebowanie na najbardziej odpowiedni produkt dla Państwa potrzeb. W ten sposób dostarczamy to czego od nas Państwo oczekujecie, a nie to co zaproponuje Wam inny sprzedawca jako produkt z katalogu. Co na dobrą sprawę jest półśrodkiem a nie produktem którego Państwo potrzebujecie. Nasze kleje posiadają KARTY CHARAKTERYSTYKI, KARTY TECHNICZNE, ATESTY i PEŁEN WPIS  RAECH, gdzie konkurencja nie zawsze nimi dysponuje. Co na dobrą sprawę świadczy o tym ze produkt jest niewiadomego pochodzenia i nie wiadomo z czego jest wyprodukowany. Brak karty dla produktu i reach dyskwalifikuje wprowadzenie go na linie produkcyjne. A w konsekwencji może być szkodliwy dla Państwa pracowników i środowiska. Oraz nasuwa się pytanie czy właściwie i trwale połączy państwa produkt, oraz czy nie powstanie technologiczny BUBEL.
.

       Tylko profesjonalne produkty TechSystem dają 100% satysfakcji i gwarancji jakości.
.

ZAPYTAJ SWOJEGO DOSTAWCĘ CZY JEGO PRODUKT POSIADA WPIS DO REACH. TYLKO PRODUKTY Z WPISEM do REACH FIRMY TECHSYSTEM TO gwarancja pochodzenia i jakość produktu. Jeżeli Twój produkt go nie posiada nie marnuj Swoich pieniędzy. Kupuj produkty z gwarancją jakości i pochodzenia.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

W naszej ofercie posiadamy również profesjonalne CZYŚCIWA WŁÓKNINOWE nie zawierające silikonu ,nie pozostawiające pyłków czy kłaczków na czyszczonej powierzchni. Czyściwa te cechują się najwyższą jakością wykonania, różne gramatury pozwalają wybrać najbardziej odpowiedni produkt dla Państwa potrzeb. Od bardzo delikatnych używanych np. w laboratoriach czy działach IT lub też lakierniach. Do „grubych” używanych do czyszczenia maszyn lub bębnów drukarskich. Dla Państwa potrzeb mogą być pakowane w w wygodne pudełka zwijane w tradycyjne rolki, lub pakowane w wiaderka z wygodnym aplikatorem i nasączane odpowiednim detergentem w zależności od potrzeb. Wiele rodzajów i gramatur Czyściw Włókninowych pozwala nam dopasować się z ofertą do każdego Klienta.
.

Wszystkie pytania jakie Państwo macie prosimy kierować do nas za pośrednictwem zakładki Kontakt.

 

Profesjonalny dostawca to 100% efektu. Klej swoje produkty tylko raz i nie poprawiaj swojej pracy. Szkoda czasu i pieniędzy.

Zapraszamy, zespół TechSystem®.